Kontakt

Místo pro Vaše kontaktní údaje.

Humor na Mrku? Ne, není přínosem

 Ačkoliv jsem se dostal do levelu, kdy mi na Mrku není zveřejněna ani jedna otázka a tím je mé působení značně zkrouhlé, nevěším hlavu. Já tu sklenku vidím do půli plnou, ne z půle prázdnou. Jelikož blogy nikdo nečte, tak si tady můžu stěžovat a hartusit, jak je mi libo. 

Tedy se zeptám (patrně sám sebe) jak lze na Mrku činit humor (ať dobrý, tak ten špatný), který by byl akceptovatelný? Ať si udělám srandu z kohokoliv, najde se několik lidí, kteří se začnou kvůli tomu hádat a proto celý tento vtípek (tedy díky několika jednodušším respondentům) je označen za provokační téma a odstraněn. Opravdu je třeba, aby se Mrk stal toporným místem bez emocí a zábavy, kde se (vyjma jáder) diskutuje poklidně a podle předem zajetého scénáře? Ano je to třeba. Jelikož jakékoliv vybočení ze zajetých kolejí není přínosem pro Mrk. Co není přínosem pro Mrk není hezké a kodex potom pláče. Chcete, aby kodex plakal? Já teda ne. Buďte tedy rovní, toporní a mějte rádi štěńátka.

Pakliže se tady bude něco dít, tak bude anketa. Pokud se tady nic dít nebude, tak anketa nebude.

 

 

Mediálním partnerem tohoto článku je měsíčník Mladý kaprař a týdeník Květy. Výtěžek z tohoto článku půjde do Afriky (jen tak)

Průměrná známka: 1,86

Komentář ke článku (303)