Kontakt

Místo pro Vaše kontaktní údaje.

Vtipy o kaprařině, již nejsou vtipné

 Ahoj parto,

 

asociace WCF (wold carp friends) se jednohlasně shodla na tom, že neustálé posměšky a vtípky na téma kaprařina již nejsou vtipné. Podle usnesení tyto vtipy byly svěží a vtipné do listopadu loňského roku. Podle znalců byl loňský listopad přelomový měsíc, kdy se vtipy a narážky na kapraře začaly opakovat a staly se omšelými.

Valná hromada WCF vydala stanovisko, kde rozhodla, že vtipy o kaprařině nebudou vtipné ani v budoucnu a tedy se nedá očekávat velký comeback.

Při příležitosti vyhlášení rozhodnutí, které bylo pro širokou rybářskou obec šokující, se konal před budovou WCF v Istanbulu happening a malý ohňostroj.

Muškaři toto usnesení považují za protiústavní a hodlají se soudit

Průměrná známka: 1,71

Komentář ke článku (47)

Jak správně chránit ryby

 Ahoj parto,

 

někteří z vás možná zaznamenali na pultech v trafikách nenápadnou, leč průlomovou knížku „Příručka mladého zachránce“, ve které se opíraje o moderní trendy EU a další oblíbené trendy, autor vyjadřuje k ochraně ryb při rybolovu a nabádá k důkladnosti. V podstatě se toho autor nebojí a z knihy přímo vyzařuje nejen láska k rybám, ale taktéž nenávist k těm, co ryby nechrání. Dokonce jsem narazil na straně 83 v posledním odstavci na tuto větu: „…a kdo nechrání ryby, tem by se měl raději zabít a nebo umřít na rakovinu…“

Autor se ve svých myšlenkách a názorech opírá o převažující názory většiny, kdy povýšil názor davu, jemuž byl názor vnucen komerčními zájmovými spolky, nad vědecké poznatky a zdravý rozum, což je dobře.

Nyní bych si dovolil shrnout obsah Příručky mladého zachránce do kratičkého článku, abych nalákal potencionální zájemce o tuto výtečnou publikaci.

 

Jak správně chránit ryby:

Alfou a omegou ochrany ryb je samozřejmě karcinogenní klinik. S klinikem nesáhnete nikdy vedle. Když má ryba bolístku na těle, nebo na duši, ulovte jí, přes noc jí zasakujte, ráno se s ním dvě hodiny foťte, chrstněte jí klinik na ránu (pokud ránu nemá, tak jí ji udělejte – je to v zájmu ochrany) a ryba je jako nová.

 

Podložka. Ano i podložka ochraňuje ryby. Pokud zaznamenáte na nějaké lokalitě úbytek ryb, podložka je tou pravou berličkou k ochraně ubývajících ryb. Pobyt na podložce rybám prospívá a uvolňuje v nich hormon exkontektor, který nutí ryby se usmívat a cítit se být ochráněné.

 

Nezapomínejme také na základní pilíř ochrany ryb a tou je K70. Nastavení této ochrany je revoluční, jelikož se chrání ryby staré a v podstatě za zenitem, což je překvapivý krok. Dopady K70 na celkovou ochranu jsou zatím pozitivní, leč se zatím nepodařil stoprocentně prokázat pozitivní vliv K70 na ochranu populace línů ani parem, ač tyto byly proklamovány. K70 je zatím v plenkách a jistě do budoucna zajistí ochranu starých ryb a tyto vytlačí z naších vod ryby mladé či ryby ne-kapry, což je v podstatě trendy a je to jedině dobře.

 

Nezapomínejme však na vlajkovou loď ochrany ryb a mou oblíbenou a tedy lov nonstop. Nic neochrání ryby víc než to, že je budeme chytat imrvére. Zcela logicky to je z toho důvodu, že těch ryb bažících po ochraně stihneme chytit vícero, více ryb pomažeme klinikem, více ryb v zájmu ochrany vyfotíme do časopisu Kaprofanatismus či Kaprařídouška a co je nejdůležitější, tím víc ryb pustíme a pouštní je další způsob ochrany ryb.

 

Jak již bylo zmíněno, dalším způsobem ochrany ryb je Chyť a pusť, známé spíše jako keč ent rylejs. Toto je velmi rozšířený způsob ochrany ryb, jelikož není větší ochrany ryb, než rybu pustit. Nabádám vás proto, abyste nachytali co nejvíc ryb abyste je všechny mohli pustit. Čím víc ryb pustíte, tím víc ryb chráníte.

 

Ochrana ryb je nejvyšší zájem, takže při ochraně ryb jde RŘ stranou. Pokud tedy máte klinik, máte podložku, podepsali jste K70, chytáte nonstop, ryby pouštíte, potom ryby ochraňujete a RŘ pro vás neplatí.

Průměrná známka: 1,58

Komentář ke článku (50)

Já ryby pouštím, já můžu

 Ahoj parto,

 

jistě jste si v minulosti několikrát povšimli zaříkadla „já ryby pouštím“, které slouží k tomu, aby člověk ospravedlnil své přestupky.

Je to vesměs úsměvný argument, jelikož ve své podstatě nedává smysl. Je to asi stejné, jako bych si to valil po silnici ve městě stokilometrovou rychlostí, načež bych policejní hlídce oznámil, že já ve městě jezdit stovkou můžu, jelikož mám doma v teráriu rosomáka.

Stejně jako chovatelé rosomáků, rybolovci, kteří ryby pouští a na toto se odvolávají, nabyli dojmu, že jsou něco více než ostatní a proto pro ně platí jiná pravidla. Benevolentnější pravidla.

Já můžu chytat přes noc, já můžu chytat na tři pruty, jelikož beztak když chytnu rybu, tak jí pustím, tak co? Můžu chytat dravce v květnu, jelikož je stejně pustím. Zde je potřeba upozornit, že chyť a pusť (známé spíš jako keč ent rylejs) je záležitost dobrovolná, nevynucovatelná a ve svém důsledku nikoho nezajímá.

A já se ptám. Není to špatně? Nemělo by se to začít řešit? Přeci jenom, když někdo ryby pouští, tak by měl mít nějaké výhody oproti ostatním ne? Jak k tomu přijde?

Pojďme s tím něco udělat. Pojďme založit petici. Pojďme s tím do Bruselu. Pochodujme v průvodech.

Slogan: „já ryby pouštím, já můžu“ by měl být tučně zanesen do RŘ či do ústavy ČR, kde tento ospravedlňuje následné činy.

-         lov nonstop

-         lov na tři a více prutů

-         přisvojení si více než 2 ušlechtilých ryb denně (kdo ryby pouští by si jich podle mě mohl vzít od vody kolik chce)

-         pokus o vraždu  

Průměrná známka: 2,67

Komentář ke článku (390)

nejhezčí rybář na Mrku

 Ahoj parto,

 

je potřeba jednou pro vždy rozhodnout, kdo je na Mrku nejkrásnější. Nominujte své favority. Z nominací posléze uděláme finálovou desítku a tady už půjde o hodně. Vítěz získá kosmetický balíček, poukaz na kadeřníka v hodnotě 15 000,- , zaplatíme mu plastiku prsu a společnost LKbaits věnuje vítězovi fén na vlasy.

Poražení naopak budou terčem posměchu a kyberšikany. 

 

Nechť soutěž započena a ať vyhraje ten nejhezčí

Průměrná známka: 2,06

Komentář ke článku (160)

Nejhezčí ženy mají kapraři. Nejchytřejší pak muškaři

 Ahoj parto,

 

v periodiku Rybář a život vyšla onehdá zajímavá studie zabývající se s jakým typem žen se určitá skupina rybářů páruje. Studie vyšla pod záštitou Cambridgského institutu zdraví a krásy za spolupráce předních českých filosofů a vztahových specialistů v čele s Radimem Polouškem.

Exklusivně vám přinášíme závěry této studie:

 

Kapraři

V kaprařině se točí velké peníze. Nejeden kaprař je finančně velmi zajištěn a disponuje značným jměním. V kontextu velkého sportovního vytížení bývají kapraři často obehnáni tukovými zásobami a plnými ňadry. Navzdory tomu bývají ducha veselého a výrazu usměvavého, což mnohým ženám imponuje. Sedavé zaměstnání a lehavý sport se povětšinou odrazí i na celkové vizáži. I přesto však kapraři z trhu stáhli ty nejvíce přitažlivé slečny. Vzhledem k finančnímu zajištění kaprařů je však zřejmé, že se jedná o takzvané zlatokopky, kterým jde pouze o peníze, o titulní stránky kaprařských časopisů a o několikapatrové bivaky, které u rozvodu vysoudí.

Modelová žena pro kapraře je Agáta Hanychová, či Dominika Mesarečová (nevíte, kdo to je? Já také ne, avšak Google pomůže)

 

Plavačkáři

Člověk by řekl, že když mají nejdelší pruty, tak o ženy nebudou mít nouzi, avšak opak je pravdou. Imrvére objíždí závody po celé republice, kde vyhrají maximálně krmení, které na dalších závodech zkrmí a nebo při nejlepším vyhrají fén nebo pohár. Nejsou proto nikdy doma, což ženy vědí a nevyhledávají je. Navíc bývají často ztrhaní a pohublí, od neustálého nahazování a proto i málo přitažliví. Navíc se neosvědčují ani jako kvalitní živitelé, jelikož na vánoční tabuli místo kapra dotáhnou maximálně 8 kilo ouklejí nebo perlínků. Plavačkáři tedy berou to, co zbude, což je smutné. Jejich ženy bývají vyhublé a inklinují k sebelítosti. Mnohdy si sáhnou na život. Bývají labilní.

Modelová žena pro plavačkáře je Iveta Bartošová

 

Feederaři

Tito jsou na tom oproti plavačkářům o něco lépe. Není zde však prostor pro přílišné nadšení, jelikož i tak jsou na tom bledě. Vzhledem k tomu, že nemusí pořád nahazovat, nejsou tolik ztrhaní a sem tam si můžou dovolit i lehce přitažlivější ženu. To je ale tak všechno. Opět procestují veškerý čas i peníze po závodech. Pozor. Na Vánoce jsou schopni přitáhnout i kapra. Ženy feederařů bývají velmi obyčejné a tuctové. V podstatě, pokud jdete na oběd s feederařem a jeho ženou, nevybavíte si druhý den, jak žena vypadala, jak se chovala, ani jak se jmenovala. Prostě nemastná, neslaná, nezajímavá.

Modelová žena pro feederaře je Vlasta Parkanová

 

Muškaři

Muškaři inklinují mnohdy k sebeklamu ohledně vysoké inteligence, určitému nadhledu i všeobecnému přehledu. Bývají nabubřelí, jelikož se považují za jediné pravé rybáře a na ostatní se dívají z patra. Právě proto k sobě hledají ženu podobných kvalit. I přes to, že provozují aktivní lov, mívají často nadváhu. Mezi muškaři se totiž rozmáhá obžérství a bývají často označováni za gastrosexuály. Z tohoto důvodu hledají u žen převážně duševní kvality či vysokou inteligenci. Hezkou holku si muškaři dovolit nemůžou, jelikož na ní prostě vzhledově nemají. Ani ty peníze jim nabídnout nemůžou, jelikož všechno utratí za peří, svěráčky a hlavně za žrádlo.

Právě proto dosáhnou sice na ženu inteligentní, zábavnou, leč nehezkou.

Modelová žena pro muškaře je Ester Kočičková

 

Sumcaři

Sumcař je pravý chlap. Testosteron z něho přímo stříká. Dřevorubeckými pazoury drtí čelisti obřích sumců. Bývají statné postavy a tuto vyžadují i od svých partnerek. Zvýšená produkce testosteronu u žen sumcaře přivádí takřka k šílenosti, proto můžeme často pozorovat u žen sumcařů knírek.

Modelová žena pro sumcaře je Věra Bílá

 

 

Bobkaři

Tito v průzkumu dopadli úplně nejhůř. Není se čemu divit. Bobkař nemá ženě co nabídnout. Je chudý (pozná se to tak, že nemá peníze na pruty ani na bojlís, takže chytá na starý bambusáky a na bramboru), nehezký, chamtivý a nezábavný. Bobkaři mívají obvykle ženy, které už ani plavačkáři nechtěli a mnohdy se vedou diskuse, jestli to jsou pořád ještě ženy a nebo už něco jiného.

Jste bobkař? Máte smůlu. Bude vám přidělena nejošklivější žena z okolí. Ženy bobkařů bývají i zlé a bobkaře často bijí. Koitus s nimi není možný, proto se bobkaři musejí množit jinde či mezi sebou. Zde je hojně využíván koitus na žiďáka zespod

 

Modelová žena pro bobkaře: Nebudu uvádět, jelikož to by bylo na žalobu, ale vy určitě všichni víte

 

Vláčkaři

Studie vláčkaře z tohoto průzkumu vyloučila, jelikož z dlouhodobých průzkumů, které provádí Cambridgský institut zdraví a krásy vyplývá, že vláčkaři tíhnou k homosexualitě.

Průměrná známka: 1,65

Komentář ke článku (121)