Kontakt

Místo pro Vaše kontaktní údaje.

Noční rybolov není zločin

 Jistě někteří z vás zahlédli, či jinak zaznamenali heslo LKbaits: „Noční rybolov není zločin“. Pokud tento slogan dáme do souvislosti s nedávným publikovaným článkem, ve kterém se pan Nikl přiznal, že on RŘ porušuje, jelikož nekoresponduje s moderními trendy EU, zjistíme, že se patrně nacházíme na prahu kaprařské revoluce. Kaprařští bosové si pomalu začínají uvědomovat, že mají větší moc, než si doposud mysleli. Nejen, že dokáží manipulovat s řadovým kaprařem a vnutit mu své názory a výrobky, ale objevili, že tyto kapraře mohou sjednotit v myšlence změny rybářského řádu.

Jistě, moderní kapraři, sportovci tělem i duší, si již řadu let stěžují na skutečnost, že své oblíbené obtloustlé kamarády, kardiaky a cukrovkáře, nemohou chytat 24 hodin denně a tím je v podstatě chránit a zlepšovat jim život, jelikož o to kaprařům jde především. Chránit trofejní kapry. Proto je chytají, aby je chránili. Kdyby je nechytli, tak je neochrání. Je v tom logika. Nebo vy byste dokázali ochránit něco, co plave někde hluboko ve vodě a vy ani nevíte kde? Jistěže ne. Chránit můžete pouze to, co držíte v ruce, co máte položené na podložce a hlavně to, co vyfotíte.

Ale to už jsem lehce odbočil. Kaprařští bosové si očividně uvědomili, že mají moc měnit RŘ ve prospěch kapra a hlavně ve prospěch svůj. V podstatě jsou schopni zabít dvě mouchy jednou ranou. Za prvé, pokud se zadaří, prosadí si svou a lov 24 hodin bude povolen. V tom případě mohou jejich testeři, kteří již většinou beztak chytají nonstop, ulovit ještě o pár vypasených prasat víc a o to víc fotek v časáku a o to víc článků a o to víc prodaného bojlís a o to víc peněz. Prostě balada.

Navíc si díky těmto okázalým proslovům a heslům vylepšují své veřejné mínění u kaprařů. V podstatě veřejně říkají to, co kapraři chtějí slyšet. Podbízivým způsobem se tak vnucují do přízně každého jednotlivého kapraře, kterého zmanipulovali. Zde bych ještě vypíchnul tu zajímavost, že oni vlastně těmi hesly říkají lidem to, co jim řekli, že chtějí slyšet. No není to paráda?

Toliko k té hezké části. Ta méně hezká část je, že tito kaprařští bosové pozbyli veškeré soudnosti a v pýše jim vlastní, kdy se cítí nadrybářsky a tuší, že oni můžou všechno a všechno jim i projde, veřejně hlásají k porušování rybářského řádu a navíc se přiznávají i k jeho porušování. Oni jsou samozřejmě seznámeni se skutečnosti, že jejich ochočené stádečko zákazníků je za tyto činy poplácá po zádech a bude k nim vzhlížet ještě víc a jistě i ten kyblíček za dvě kila si koupí. Ale kde to jsme? Kapraři a jejich nadřízení (Super Kapraři) se nominovali do role spasitelů a ředitelů rybařiny. V podstatě se chovají, jako by byl jenom kapr a jeho poskoci (kapraři) a nic jiného. Oni tu rybařinu celou sami ukočírují, toho bych se nebál. V kaprařině je těch peněz mnoho a možnosti marketingu a PR jsou takřka bezbřehé, tedy to jsou oni, kdo si může diktovat, co bude a po jejich bude, toho bych se nebál. Možná ne dnes, ale časem určitě.

 

 

 

Sponzorem tohoto článku je kyblíček LKbox. Kyblíček pro všední ale i sváteční den. Potěšte svou manželku, či dítě a kupte mu kyblíček LKbox. Pokud si kyblíček LKbox koupíte do konce března, dostanete druhý kyblíček LKbox zdarma.

 

 

Ministr zdravotnictví varuje. Kyblíček LKbox způsobuje rakovinu.

Není vhodný pro děti do 3 let. Mohly by ho vdechnout.

Uchovejte z dosahu psů.

Průměrná známka: 2,14

Komentář ke článku (1374)