Kontakt

Místo pro Vaše kontaktní údaje.

Nejhezčí ženy mají kapraři. Nejchytřejší pak muškaři

 Ahoj parto,

 

v periodiku Rybář a život vyšla onehdá zajímavá studie zabývající se s jakým typem žen se určitá skupina rybářů páruje. Studie vyšla pod záštitou Cambridgského institutu zdraví a krásy za spolupráce předních českých filosofů a vztahových specialistů v čele s Radimem Polouškem.

Exklusivně vám přinášíme závěry této studie:

 

Kapraři

V kaprařině se točí velké peníze. Nejeden kaprař je finančně velmi zajištěn a disponuje značným jměním. V kontextu velkého sportovního vytížení bývají kapraři často obehnáni tukovými zásobami a plnými ňadry. Navzdory tomu bývají ducha veselého a výrazu usměvavého, což mnohým ženám imponuje. Sedavé zaměstnání a lehavý sport se povětšinou odrazí i na celkové vizáži. I přesto však kapraři z trhu stáhli ty nejvíce přitažlivé slečny. Vzhledem k finančnímu zajištění kaprařů je však zřejmé, že se jedná o takzvané zlatokopky, kterým jde pouze o peníze, o titulní stránky kaprařských časopisů a o několikapatrové bivaky, které u rozvodu vysoudí.

Modelová žena pro kapraře je Agáta Hanychová, či Dominika Mesarečová (nevíte, kdo to je? Já také ne, avšak Google pomůže)

 

Plavačkáři

Člověk by řekl, že když mají nejdelší pruty, tak o ženy nebudou mít nouzi, avšak opak je pravdou. Imrvére objíždí závody po celé republice, kde vyhrají maximálně krmení, které na dalších závodech zkrmí a nebo při nejlepším vyhrají fén nebo pohár. Nejsou proto nikdy doma, což ženy vědí a nevyhledávají je. Navíc bývají často ztrhaní a pohublí, od neustálého nahazování a proto i málo přitažliví. Navíc se neosvědčují ani jako kvalitní živitelé, jelikož na vánoční tabuli místo kapra dotáhnou maximálně 8 kilo ouklejí nebo perlínků. Plavačkáři tedy berou to, co zbude, což je smutné. Jejich ženy bývají vyhublé a inklinují k sebelítosti. Mnohdy si sáhnou na život. Bývají labilní.

Modelová žena pro plavačkáře je Iveta Bartošová

 

Feederaři

Tito jsou na tom oproti plavačkářům o něco lépe. Není zde však prostor pro přílišné nadšení, jelikož i tak jsou na tom bledě. Vzhledem k tomu, že nemusí pořád nahazovat, nejsou tolik ztrhaní a sem tam si můžou dovolit i lehce přitažlivější ženu. To je ale tak všechno. Opět procestují veškerý čas i peníze po závodech. Pozor. Na Vánoce jsou schopni přitáhnout i kapra. Ženy feederařů bývají velmi obyčejné a tuctové. V podstatě, pokud jdete na oběd s feederařem a jeho ženou, nevybavíte si druhý den, jak žena vypadala, jak se chovala, ani jak se jmenovala. Prostě nemastná, neslaná, nezajímavá.

Modelová žena pro feederaře je Vlasta Parkanová

 

Muškaři

Muškaři inklinují mnohdy k sebeklamu ohledně vysoké inteligence, určitému nadhledu i všeobecnému přehledu. Bývají nabubřelí, jelikož se považují za jediné pravé rybáře a na ostatní se dívají z patra. Právě proto k sobě hledají ženu podobných kvalit. I přes to, že provozují aktivní lov, mívají často nadváhu. Mezi muškaři se totiž rozmáhá obžérství a bývají často označováni za gastrosexuály. Z tohoto důvodu hledají u žen převážně duševní kvality či vysokou inteligenci. Hezkou holku si muškaři dovolit nemůžou, jelikož na ní prostě vzhledově nemají. Ani ty peníze jim nabídnout nemůžou, jelikož všechno utratí za peří, svěráčky a hlavně za žrádlo.

Právě proto dosáhnou sice na ženu inteligentní, zábavnou, leč nehezkou.

Modelová žena pro muškaře je Ester Kočičková

 

Sumcaři

Sumcař je pravý chlap. Testosteron z něho přímo stříká. Dřevorubeckými pazoury drtí čelisti obřích sumců. Bývají statné postavy a tuto vyžadují i od svých partnerek. Zvýšená produkce testosteronu u žen sumcaře přivádí takřka k šílenosti, proto můžeme často pozorovat u žen sumcařů knírek.

Modelová žena pro sumcaře je Věra Bílá

 

 

Bobkaři

Tito v průzkumu dopadli úplně nejhůř. Není se čemu divit. Bobkař nemá ženě co nabídnout. Je chudý (pozná se to tak, že nemá peníze na pruty ani na bojlís, takže chytá na starý bambusáky a na bramboru), nehezký, chamtivý a nezábavný. Bobkaři mívají obvykle ženy, které už ani plavačkáři nechtěli a mnohdy se vedou diskuse, jestli to jsou pořád ještě ženy a nebo už něco jiného.

Jste bobkař? Máte smůlu. Bude vám přidělena nejošklivější žena z okolí. Ženy bobkařů bývají i zlé a bobkaře často bijí. Koitus s nimi není možný, proto se bobkaři musejí množit jinde či mezi sebou. Zde je hojně využíván koitus na žiďáka zespod

 

Modelová žena pro bobkaře: Nebudu uvádět, jelikož to by bylo na žalobu, ale vy určitě všichni víte

 

Vláčkaři

Studie vláčkaře z tohoto průzkumu vyloučila, jelikož z dlouhodobých průzkumů, které provádí Cambridgský institut zdraví a krásy vyplývá, že vláčkaři tíhnou k homosexualitě.

Průměrná známka: 1,65

Komentář ke článku (121)