Kontakt

Místo pro Vaše kontaktní údaje.

nejhezčí rybář na Mrku

 Ahoj parto,

 

je potřeba jednou pro vždy rozhodnout, kdo je na Mrku nejkrásnější. Nominujte své favority. Z nominací posléze uděláme finálovou desítku a tady už půjde o hodně. Vítěz získá kosmetický balíček, poukaz na kadeřníka v hodnotě 15 000,- , zaplatíme mu plastiku prsu a společnost LKbaits věnuje vítězovi fén na vlasy.

Poražení naopak budou terčem posměchu a kyberšikany. 

 

Nechť soutěž započena a ať vyhraje ten nejhezčí

Průměrná známka: 2,06

Komentář ke článku (160)

Nejhezčí ženy mají kapraři. Nejchytřejší pak muškaři

 Ahoj parto,

 

v periodiku Rybář a život vyšla onehdá zajímavá studie zabývající se s jakým typem žen se určitá skupina rybářů páruje. Studie vyšla pod záštitou Cambridgského institutu zdraví a krásy za spolupráce předních českých filosofů a vztahových specialistů v čele s Radimem Polouškem.

Exklusivně vám přinášíme závěry této studie:

 

Kapraři

V kaprařině se točí velké peníze. Nejeden kaprař je finančně velmi zajištěn a disponuje značným jměním. V kontextu velkého sportovního vytížení bývají kapraři často obehnáni tukovými zásobami a plnými ňadry. Navzdory tomu bývají ducha veselého a výrazu usměvavého, což mnohým ženám imponuje. Sedavé zaměstnání a lehavý sport se povětšinou odrazí i na celkové vizáži. I přesto však kapraři z trhu stáhli ty nejvíce přitažlivé slečny. Vzhledem k finančnímu zajištění kaprařů je však zřejmé, že se jedná o takzvané zlatokopky, kterým jde pouze o peníze, o titulní stránky kaprařských časopisů a o několikapatrové bivaky, které u rozvodu vysoudí.

Modelová žena pro kapraře je Agáta Hanychová, či Dominika Mesarečová (nevíte, kdo to je? Já také ne, avšak Google pomůže)

 

Plavačkáři

Člověk by řekl, že když mají nejdelší pruty, tak o ženy nebudou mít nouzi, avšak opak je pravdou. Imrvére objíždí závody po celé republice, kde vyhrají maximálně krmení, které na dalších závodech zkrmí a nebo při nejlepším vyhrají fén nebo pohár. Nejsou proto nikdy doma, což ženy vědí a nevyhledávají je. Navíc bývají často ztrhaní a pohublí, od neustálého nahazování a proto i málo přitažliví. Navíc se neosvědčují ani jako kvalitní živitelé, jelikož na vánoční tabuli místo kapra dotáhnou maximálně 8 kilo ouklejí nebo perlínků. Plavačkáři tedy berou to, co zbude, což je smutné. Jejich ženy bývají vyhublé a inklinují k sebelítosti. Mnohdy si sáhnou na život. Bývají labilní.

Modelová žena pro plavačkáře je Iveta Bartošová

 

Feederaři

Tito jsou na tom oproti plavačkářům o něco lépe. Není zde však prostor pro přílišné nadšení, jelikož i tak jsou na tom bledě. Vzhledem k tomu, že nemusí pořád nahazovat, nejsou tolik ztrhaní a sem tam si můžou dovolit i lehce přitažlivější ženu. To je ale tak všechno. Opět procestují veškerý čas i peníze po závodech. Pozor. Na Vánoce jsou schopni přitáhnout i kapra. Ženy feederařů bývají velmi obyčejné a tuctové. V podstatě, pokud jdete na oběd s feederařem a jeho ženou, nevybavíte si druhý den, jak žena vypadala, jak se chovala, ani jak se jmenovala. Prostě nemastná, neslaná, nezajímavá.

Modelová žena pro feederaře je Vlasta Parkanová

 

Muškaři

Muškaři inklinují mnohdy k sebeklamu ohledně vysoké inteligence, určitému nadhledu i všeobecnému přehledu. Bývají nabubřelí, jelikož se považují za jediné pravé rybáře a na ostatní se dívají z patra. Právě proto k sobě hledají ženu podobných kvalit. I přes to, že provozují aktivní lov, mívají často nadváhu. Mezi muškaři se totiž rozmáhá obžérství a bývají často označováni za gastrosexuály. Z tohoto důvodu hledají u žen převážně duševní kvality či vysokou inteligenci. Hezkou holku si muškaři dovolit nemůžou, jelikož na ní prostě vzhledově nemají. Ani ty peníze jim nabídnout nemůžou, jelikož všechno utratí za peří, svěráčky a hlavně za žrádlo.

Právě proto dosáhnou sice na ženu inteligentní, zábavnou, leč nehezkou.

Modelová žena pro muškaře je Ester Kočičková

 

Sumcaři

Sumcař je pravý chlap. Testosteron z něho přímo stříká. Dřevorubeckými pazoury drtí čelisti obřích sumců. Bývají statné postavy a tuto vyžadují i od svých partnerek. Zvýšená produkce testosteronu u žen sumcaře přivádí takřka k šílenosti, proto můžeme často pozorovat u žen sumcařů knírek.

Modelová žena pro sumcaře je Věra Bílá

 

 

Bobkaři

Tito v průzkumu dopadli úplně nejhůř. Není se čemu divit. Bobkař nemá ženě co nabídnout. Je chudý (pozná se to tak, že nemá peníze na pruty ani na bojlís, takže chytá na starý bambusáky a na bramboru), nehezký, chamtivý a nezábavný. Bobkaři mívají obvykle ženy, které už ani plavačkáři nechtěli a mnohdy se vedou diskuse, jestli to jsou pořád ještě ženy a nebo už něco jiného.

Jste bobkař? Máte smůlu. Bude vám přidělena nejošklivější žena z okolí. Ženy bobkařů bývají i zlé a bobkaře často bijí. Koitus s nimi není možný, proto se bobkaři musejí množit jinde či mezi sebou. Zde je hojně využíván koitus na žiďáka zespod

 

Modelová žena pro bobkaře: Nebudu uvádět, jelikož to by bylo na žalobu, ale vy určitě všichni víte

 

Vláčkaři

Studie vláčkaře z tohoto průzkumu vyloučila, jelikož z dlouhodobých průzkumů, které provádí Cambridgský institut zdraví a krásy vyplývá, že vláčkaři tíhnou k homosexualitě.

Průměrná známka: 1,65

Komentář ke článku (121)

Na Moravě povolen odstřel lumíků

 Ministerstvo životního prostředí vydává vyhlášku, ve které povoluje řízený odstřel přemnožených lumíků na severní Moravě, kteří decimují tamní populaci vzácných kaprovitých ryb (převážně kaprů). Nájezdy hejn lumíků (lumík jako jediný savec útočí v hejnech) na vodní nádrže byly trnem v oku nejen rybářům, ekologům, ekonomům a správcům sítí, ale taktéž zahraničním turistům (většinou z Německa).

Až doposud odpůrci a zapřísáhlí nepřátelé tohoto nebezpečného zvířátka řešili situaci po svém. Po nocích chodili kolem vody s baterkami, a plašili lumíky, když si seděli na vejcích v domnění, že jim vejce vychladnou. Starý babský recept taktéž nabádal k tomu, potřít lumíka husím sádlem a pampeliškou. Veškeré snahy byly však bez větších úspěchů.

Nyní však nastává v boji s přemnoženými lumíky pravděpodobně velký zvrat. Moravští vesničané, vidláci a burani berou z půd a sklepů střelné zbraně, louče, vidle a rezavé trubky a vycházejí do ulic.

Podařilo se nám sehnat vyjádření lokálního muže se zbraní v ruce k celé situaci: „Tož už mě ty lumíci dlóho vytáčeli. Vloni mi zožráli aj seno, aj úrodu, aj kapři z rybníka hej a když jsem je chtěl plašit baterků, tak mě pokósali. Když jsem je chtěl mazat husím sádlem a pampelišků, tak mě pokósali. Tož kde to jsme? Pánbůh zaplať, že pan prezident Paroubek dovolil konečně ty prevíti střílet“. Lokální muž během tohoto rozhovoru patrně demonstrativně třikrát vystřelil namátkou svou zbraní směrem do lesa a dvakrát střelil do okna přilehlého panelového domu. Po první střele se ozval výkřik a po druhé již ticho.

Nám v Čechách nezbývá než Moravákům tiše závidět.

Průměrná známka: 2,12

Komentář ke článku (23)

Moderní trendy EU

 jistě jste zaznamenali v poslední době často skloňovaný pojem „Moderní trendy EU“. Já se ptám, jaké jsou to ty moderní trendy a jsou tyto trendy aplikovatelné a obhajitelné v našich končinách? Tuším, že průkopníkem Moderních trendů EU byl pan Nikl, který v rybářském periodiku se těmito trendy zaštiťoval v rámci chytání nonstop.

Ale pozor parto, moderní trendy EU nejsou jenom lov nonstop. Mnozí kaprařští kuci, co spolu chodí, se domnívají, že my jsme v Čechách neuvěřitelní zpátečníci a do jednoho zarytí komunisti, co odmítají novoty, které by ulehčili sportovcům v jejich sportování a tím by zajistili lepší sportovní zážitky. Je úsměvné sledovat jejich zarytý boj, kdy se odvolávají na zahraniční revíry, kde to je všechno báječné, může se tam všechno, ryba nemá šanci nebýt chycena (samozřejmě to je v jejím zájmu být chycena, jelikož pak dostane nálož klinikem a bude zdravá jako buk) a tak nějak se domnívají, že rybařina je jenom o tom chytit co největšího kapra, vyfotit se s ním, s tou fotkou se všude vecpat a tak to musí mít všichni, jelikož přesně sem rybařina dospěla.

Za prvé je potřeba nastínit, že velice mnoho hartusících sportovců, kteří se odvolávají na zahraničí s tím, že tam je všechno mnohem lepší, v zahraničí nikdy nebyli a pokud ano, tak pouze na známých soukromých kaprodromech. Pokud by otevřeli oči, tak by ty jejich slavné moderní trendy viděli v plné kráse. V zahraničí v drtivé většině neplatí omezení úlovku ani míry ryb, proto v rámci moderních Trendů EU kosí rybáři jednu rybu za druhou. Ano, zahraniční sportovci chytají nonstop a na x prutů, ale zároveň také zabíjejí kudy chodí.

Kapraři toto nevidí, jelikož jejich miláčka, kamaráda a životního partnera kapra, v zahraničí považují za odpad (popřípadě soukromé kaprodromy za zdroj financí) a proto nikdo nejeví zájem o to, ho konzumovat ve větším množství.

Jsou dokonce i státy, kde je zákaz pouštění ulovené ryby.

Já se tedy ptám. Co je na těch moderních trendech tak báječného?

Průměrná známka: 2,32

Komentář ke článku (369)

Noční rybolov není zločin

 Jistě někteří z vás zahlédli, či jinak zaznamenali heslo LKbaits: „Noční rybolov není zločin“. Pokud tento slogan dáme do souvislosti s nedávným publikovaným článkem, ve kterém se pan Nikl přiznal, že on RŘ porušuje, jelikož nekoresponduje s moderními trendy EU, zjistíme, že se patrně nacházíme na prahu kaprařské revoluce. Kaprařští bosové si pomalu začínají uvědomovat, že mají větší moc, než si doposud mysleli. Nejen, že dokáží manipulovat s řadovým kaprařem a vnutit mu své názory a výrobky, ale objevili, že tyto kapraře mohou sjednotit v myšlence změny rybářského řádu.

Jistě, moderní kapraři, sportovci tělem i duší, si již řadu let stěžují na skutečnost, že své oblíbené obtloustlé kamarády, kardiaky a cukrovkáře, nemohou chytat 24 hodin denně a tím je v podstatě chránit a zlepšovat jim život, jelikož o to kaprařům jde především. Chránit trofejní kapry. Proto je chytají, aby je chránili. Kdyby je nechytli, tak je neochrání. Je v tom logika. Nebo vy byste dokázali ochránit něco, co plave někde hluboko ve vodě a vy ani nevíte kde? Jistěže ne. Chránit můžete pouze to, co držíte v ruce, co máte položené na podložce a hlavně to, co vyfotíte.

Ale to už jsem lehce odbočil. Kaprařští bosové si očividně uvědomili, že mají moc měnit RŘ ve prospěch kapra a hlavně ve prospěch svůj. V podstatě jsou schopni zabít dvě mouchy jednou ranou. Za prvé, pokud se zadaří, prosadí si svou a lov 24 hodin bude povolen. V tom případě mohou jejich testeři, kteří již většinou beztak chytají nonstop, ulovit ještě o pár vypasených prasat víc a o to víc fotek v časáku a o to víc článků a o to víc prodaného bojlís a o to víc peněz. Prostě balada.

Navíc si díky těmto okázalým proslovům a heslům vylepšují své veřejné mínění u kaprařů. V podstatě veřejně říkají to, co kapraři chtějí slyšet. Podbízivým způsobem se tak vnucují do přízně každého jednotlivého kapraře, kterého zmanipulovali. Zde bych ještě vypíchnul tu zajímavost, že oni vlastně těmi hesly říkají lidem to, co jim řekli, že chtějí slyšet. No není to paráda?

Toliko k té hezké části. Ta méně hezká část je, že tito kaprařští bosové pozbyli veškeré soudnosti a v pýše jim vlastní, kdy se cítí nadrybářsky a tuší, že oni můžou všechno a všechno jim i projde, veřejně hlásají k porušování rybářského řádu a navíc se přiznávají i k jeho porušování. Oni jsou samozřejmě seznámeni se skutečnosti, že jejich ochočené stádečko zákazníků je za tyto činy poplácá po zádech a bude k nim vzhlížet ještě víc a jistě i ten kyblíček za dvě kila si koupí. Ale kde to jsme? Kapraři a jejich nadřízení (Super Kapraři) se nominovali do role spasitelů a ředitelů rybařiny. V podstatě se chovají, jako by byl jenom kapr a jeho poskoci (kapraři) a nic jiného. Oni tu rybařinu celou sami ukočírují, toho bych se nebál. V kaprařině je těch peněz mnoho a možnosti marketingu a PR jsou takřka bezbřehé, tedy to jsou oni, kdo si může diktovat, co bude a po jejich bude, toho bych se nebál. Možná ne dnes, ale časem určitě.

 

 

 

Sponzorem tohoto článku je kyblíček LKbox. Kyblíček pro všední ale i sváteční den. Potěšte svou manželku, či dítě a kupte mu kyblíček LKbox. Pokud si kyblíček LKbox koupíte do konce března, dostanete druhý kyblíček LKbox zdarma.

 

 

Ministr zdravotnictví varuje. Kyblíček LKbox způsobuje rakovinu.

Není vhodný pro děti do 3 let. Mohly by ho vdechnout.

Uchovejte z dosahu psů.

Průměrná známka: 2,14

Komentář ke článku (1374)